uzlasma.org

15 Engelli Persol Alım İlanı

15 Engelli Persol Alım İlanı

İşkur 15 Engelli Personel Alım İlanı

İşkur Müdürlüğü tarafından engelli personeli alımı yapmaktadır. Engelli personel isteyen Kurum/Şirket belirlir kontenjan ile toplamda 15  engelli personel istemektedir. İlan 10.02.2022 tarihinde yayınlanmış olup son başvuru tarihi 15.02.2022 tarihine kadardır.

Engelli personel isteyen kurum/şirket ilanı yazımız altında link paylaşılacaktır. 04.02.2022 tarihinde ilana bırakılan engelli alım ilanı için belirli şartlar bulunmaktadır. Bunlar :

Alım İlanı Detayları

  • Plastik üretimi yapan firmada üretim elemanı olarak çalıştırılmak üzere; Üretim hattında çalışacak (Pakeltle- Sarma, yükleme),
  • Bayraklı , Karşıyaka , Çiğli, Menemen , Bornova ikamet eden  ve edebilecek olan .( servis güzergahı Bornova Metro – Altınyol – Menemen )
  • Askerlik hizmetini tamamlamış,
  • 22-35 yaş aralığında,
  • Çalışmasına mani herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan,vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır. (TA) Eleman alımı için 15.02.2022 saat: 11:00’de Egesembol plastik IMPIOSB 7. Cadde No:8 Menemen/İZMİR adresindeki fabrikamızda toplu görüşme yapılacaktır. İş başvurusu için belirtilen tarih ve saatte gelmeniz gerekmektedir.Meslek: Beden İşçisi (Genel)

Öğrenim Durumu

İlkokul

Çalışma Adresi: EVREN MAH. GÜLBAHAR CAD. 1491. SOK. NO:60/11 BAĞCILAR İSTANBUL / TÜRKİYE

Tercih Edilen Adres: PLASTİK İHTİSAS ORG. SAN. BÖLGESİ 7. CAD. NO:8 MENEMEN İZMİR MENEMEN İZMİR / TÜRKİYE

İlana Gitmek İçin Tıkla

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ