uzlasma.org

İphone’daki En İyi Çağrı Kayıt Uygulamaları (Detaylı Anlatım)

İphone’daki En İyi Çağrı Kayıt Uygulamaları (Detaylı Anlatım)

İphone için iş sohbetlerini kaydetmekten kişisel telefon görüşmelerinizin kaydını tutmaya kadar, kullanabileceğiniz çeşitli arama kaydetme uygulamaları vardır.
Şu anda Apple AppStore’da İphone arama kaydı yapan farklı özelliklere sahip çok sayıda uygulama bulunmaktadır ve gelen / giden bir aramayı kaydetmeniz gerekirse, kayıt yapabilen uygulamaları tamamen arayabilir ve indirebilirsiniz.
En iyi seçeneğe sahip olmanız için, bu makale referansınız ve seçiminiz için İphone’unuzda en iyi 5 arama kayıt uygulamasını paylaşacaktır.

İPhone İçin En İyi Çağrı Kaydetme Uygulamaları;

1. iTalk Recorder Uygulaması

Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz çok değerli bir uygulamadır. Harika özelliği, son derece basit kullanıcı arayüzünü ve iphone arama kaydetme özelliliğini yüksek kalitede deneyimleyeceksiniz. Uygulamayı kullanmak, kayıtlarınızı yedeklemeyi veya e-postayla göndermekte çok basittir.
Ayrıca, iPhone için iTalk Recorder’ı kullandığınızda, bu uygulama aynı zamanda en iyi kaliteyi elde etmek için birçok farklı ortamda kayıt yapmanızı da destekler. Hemen indirip kurabilir, çağrıları kaydedebilirsiniz.

İndirme Linki: İNDİR

 

2. TapeACall Pro Uygulaması

Tavsiye etmek istediğim ikinci uygulama ise TapeACall Pro. Bu, harika kayıt yetenekleri ile bilinen bir uygulamadır, iphone arama kaydetme ücretsiz mi? mekrak ettiğiniz en önemli konulardan biri elbette ödeme yapmanız gerekecektir. Fakat bedava sürümüde mevcuttur (Bedava Sürümü ile – 60 Saniye Çağrı Kaydetme İmkanı)
Fiyat açısından, bu uygulama oldukça pahalıdır (9,99 $), ancak iPhone’unuzda kaliteli ve verimli bir arama kaydediciye ihtiyacınız varsa, bir TapeACall Pro lisansı satın almak kötü bir seçenek değildir. Bu uygulamayı kullanarak, sınırsız gelen çağrıları kaydedebilirsiniz ve kayıt özelliği, istediğiniz zaman kullanıma her zaman hazırdır.
Ayrıca bu uygulama, kayıtlarınızı paylaşmanıza yardımcı olacak çeşitli seçenekler de sunar. Yazılı mesajlaşma, Facebook, Twitter, Gmail aracılığıyla paylaşabilir veya Dropbox, Google Drive gibi diğer depolama hizmetlerine yükleyebilirsiniz.
Şu anda TapeACall bedava sürümünde iken ilk 60 saniyede sınırlı çağrı kaydedebileceksiniz, ayrıca istediğiniz kadar kayıt yapabilirsiniz.

İndirme Linki: İNDİR

 

3. Call Recorder Uygulaması


Call Recorder Uygulaması iphone için en iyi uygulamalar içerisinde adından söz ettiren uygulamalardan biridir. Iphone arama kaydetme uygulaması şu anda birçok kişi tarafından kullanılıyor ve büyük beğeni topluyor.
Herhangi bir aktivasyon gerektirmeyen kullanım kolaylığı ile, hızlı bir şekilde basit ve kolay kayıtlar elde edeceksiniz. Çağrı Kaydedici uygulaması, iTunes verilerini senkronize etmenizi de destekler. Bu uygulamayı kullanırken dikkat etmeniz gereken cihazınızdaki Wifi veya mobil veri bağlantısının her zaman açık olduğundan emin olmaktır.

İndirme Linki: İNDİR

4. Call Recorder Lite Uygulaması


Tavsiye etmek istediğim dördüncü uygulama İphone arama ses kaydı Call Recorder Lite yazılımı. Bu, iPhone’unuza hem gelen hem de giden aramaları kaydetmenize izin veren bir uygulamadır. Bir arama yaptığınızda, hemen kayıt düğmesine dokunmanız yeterlidir Call Recorder Lite kayıt numarasını çevirir, ardından kayda başlamak için aramaları birleştirmeniz gerekir.
Giden aramalarda, önce kayıt numarasını çevirmeniz ve ardından konuşmak istediğiniz kişinin numarasını çevirmeniz ve kaydetmek için aramaları birleştirmeniz gerekir. Bu uygulamayı kullanarak kayıtları Gmail, Twitter, Facebook ve Dropbox üzerinden de indirebilir, paylaşabilirsiniz.

İndirme Linki: İNDİR

 

 

5. Recorder Plus Uygulaması

Son olarak, iPhone cihazınıza yükleyebileceğiniz iPhone için Recorder Plus uygulamasını tavsiye etmek istiyorum. Bu uygulamayı kullanarak iPhone’unuzdaki aramaları çok kolay ve hızlı bir şekilde kaydedeceksiniz.
Kullanmak için sadece birkaç basit adıma basın, iPhone’daki kayıt modunu zaten etkinleştirebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda cihazınızdaki kayıtları kes, kopyala, sil gibi kolayca düzenlemenize olanak tanır. Böylece en iyi kaydı elde etmenize yardımcı olur.
Ayrıca bu uygulamanın cihazdaki kayıt süresini sınırlamaması ile, sınırsız kayıt yapmakta özgürsünüz.

İndirme Linki: İNDİR

 

Yukarıdakiler, en iyi iphone’daki 5 arama kayıt uygulamasıdır. Ve bugün birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Her uygulamada, yazılımın kendi özellikleri, sınırlamaları vardır. İphone’unuz ve işiniz için en uygun uygulamayı seçebilirsiniz.

Kimler Uzlaştırmacı olabilir? Hangi Meslek Grupları Olabilir?

Müşteri Hizmetleri Departmanında Görev Alacak Kişiler Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Evden Yapılacak İşler nelerdir?

UZLAŞTIRMACI EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER 2021

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    BİR YORUM YAZ