uzlasma.org

Artık Uzlaştırma Evrakları Tek Tıkla Hazırlanabilecek

Uzlaştırma işlemlerine ilişkin evrakları kolay ve hızlıca tek tıkla hazırlamak istemez misiniz? Yeni bir yazılım sayesinde sadece saniyeler içerisinde teklif formu, uzlaştırma raporu, ek süre talep dilekçesi ve diğer tüm şablonları hazırlayabileceksiniz.

Artık Uzlaştırma Evrakları Tek Tıkla Hazırlanabilecek

Uzlaştırma işlemlerine ilişkin evrakları kolay ve hızlıca tek tıkla hazırlamak istemez misiniz? Yeni bir yazılım sayesinde sadece saniyeler içerisinde teklif formu, uzlaştırma raporu, ek süre talep dilekçesi ve diğer tüm şablonları hazırlayabileceksiniz.

Normalde uzlaştırmanın en fazla vakit harcanan ve yorucu olan kısmı evrak hazırlama kısmıdır. Uzlaşma Teklif Formu, Uzlaşma Görüşmesine Davet Mektubu, Ek Süre Talep Dilekçesi, Uzlaştırma Raporu ve bunun gibi daha bir sürü şablonu hazırlamak için bilgisayarınızda her dosyaya yönelik bir klasör açmanız, her taraf adında bir evrak hazırlamanız ve kaydetmeniz gerekir.

Uzlaştırma Evrak Hazırlama İşlemleri Tek Tıkla, Kolayca Yapılabilecek

İşte artık bilgisayarınızda onlarca klasör ve dosya oluşturmak, karışıklık içinde dosyalarınız aramak, her dosyada taraflar ve dosya ile bilgileri tek tek yazmak yok, çünkü uzlaştırma işlemlerinin hızlı ve kolayca yapılması için yeni bir otomasyon sistemi var.

Uzlastirma.net isimli web sitesine üye olarak uzlaşma ile ilgili bütün şablonları tek tuşla oluşturup indirebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri bilgisayarınızda yapabildiğiniz gibi cep telefonunuzdan da kolayca yapabileceksiniz. Oluşturduğunuz tüm şablonlar sitede sizin panelinizde şablonlar kısmında kayıtlı kalacaktır. Dilediğiniz zaman aynı şablonu yeniden oluşturabilecek veya mevcut şablonu indirebileceksiniz.

Hangi Uzlaştırma Dokümanları / Şablonları Mevcut?

Uzlaşma Teklif Formu, Uzlaşma Görüşmesine Davet Mektubu, Uzlaşma Görüşmesine Dair Mektup, Ek Süre Talep Dilekçesi, SEGBİS Talep Dilekçesi, Cezaevine Evrak Gönderme Dilekçesi, İstinabe ve Tebligat Gönderme Üst Yazıları, Uzlaştırma Raporu, Rapor Sunma Üst Yazısı, Masraf Belgesi, Görevden Çekilme Dilekçesi, Tebligat Zarfı / Davetiye, Posta Listesi gibi bütün evrakları tek tıkla hazırlayabilecek ve kolayca bilgisayarınıza indirerek çıktı alabileceksiniz. Sistemde bütün şablonlar vardır. Üstelik unutulduğunu düşündüğünüz şablon var ise sitenin yönetimi ile iletişime geçtiğiniz halde değerlendirip birkaç gün içerisinde sisteme ekleme yapılabilmektedir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Uzlaştırma evrak işlemlerini kolayca yapabileceğiniz sistemi kullanabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Sisteme üye olup panele girdikten sonra yapmanız gereken tek şey rahatlığın ve kolaylığın tadını çıkarmak. Üye olduktan sonra bir kereye mahsus dosya ve taraf bilgilerini giriyorsunuz. Daha sonrasında o dosya ve taraflar ile ilgili bütün şablonlarda adliye, dosya numarası, uzlaştırmacı adı soyadı sicili, taraf adı soyadı ve diğer kimlik ve iletişim bilgileri, aklınıza gelen tüm veriler otomatik olarak dolduruluyor. Size sadece şablon ve taraf seçip oluştur butonuna basmak kalıyor.

Şimdi sizde www.uzlastirma.net adresine girerek üye olun, 1 saatte yapacağınız işleri 10 dakikada bitirin, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ