Uzlaştırmacı Olunmalı mı? Yorumlar Nelerdir?

0
315

Uzlaştırmacı Olunmalı mı? Uzlaştırmacı Olanların Yorumları…Çoğu kişiden şu yorumu duymuş olmalısınız, Uzlaştırmacı olmalı mıyım? Gerçekten o kadar kazanıyor musunuz? Uzlaştırmacılığın o kadar da iyi olmadığını duydum doğru mudur? Gibi olumsuz yorumlar..

Sizlerden şöyle düşünmenizi isteyeceğim.Diyelim ki 20 Kişilik iş var.Talep arttıkça , haliyle kazançta düşecektir.Bu yüzden belli başlı olumsuz yorumlar duymanız normaldir.

Ne kadar uzlaştırmacı olursa o kadar az dosya onlara tevzi edilir.O yüzden bu olumsuz yorumları bir kenara bırakıp, uzlaştırmacı olma şartlarını yerine getirdikten sonra , alanınızda en iyi olmayı hedeflemelisiniz.Uzlaştırmacı olanlardan hedefinize yönelik yorumları dikkate almalısınız.Her gün mesai yapmak yerine siz de ayda alacağınız 4-5 dosya ile rahat bir iş imkanınız olacaktır.

Bu konuyla alakalı olarak Uzlaştırmacı Ayda Kaç Dosya Alır? Uzlaştırmacı Asgari Ücret Tarifesi 2020 konumuza göz atabilirsiniz.Son olarak şunu söyleyelim, uzlaştırmacı olmanın en güzel yanlarından bir tanesi de amirinizin olmamasıdır.Bir nevi kendi işinizin patronu oluyorsunuz.Ayrıca Uzlaştırmacı eğitimi alanların yorumlarını da merakla bekliyoruz.Konunun altından özgürce yorumunuzu yazabilirsiniz.Uzlaştırmacı Kimdir, Nasıl Uzlaştırmacı Olunur? başlıklı makalemizden de uzlaştırmacılık hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin